Jump to content

AleksanderNovak

Members
 • Posts

  81
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

AleksanderNovak last won the day on August 7

AleksanderNovak had the most liked content!

About AleksanderNovak

Recent Profile Visitors

347 profile views

DANE UŻYTKOWNIKA

ID Paszportu

Data przyjazdu

Pełne dane

Podpis

AleksanderNovak's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • Reacting Well
 • One Month Later
 • Collaborator
 • First Post
 • Dedicated

Recent Badges

13

Reputation

 1. Postanowiłem wprowadzić cenę promocyjną Naszej ropy dla pierwszych dwóch klientów. Cennik promocyjny: 1 seces za 1J ropy 50 secesów za 50J ropy 100 secesów za 100J ropy 250 secesów za 250J ropy
 2. WNIOSEK O REJESTACJĘ PRZEWOŹNIKA 1. Pełna nazwa przewoźnika: Westlandzkie Koleje Państwowe 2. Skrócona nazwa przewoźnika: WKP 3. Typ przewoźnika: [pasażerski/towarowy/manewrowy/utrzymaniowo-naprawczy]: towarowy 4. Adres siedziby przewoźnika: Los Alexos, ul. Wyzwolenia 10 marca 21/37A 5. Prezes firmy: Aleksander Novak 6.
 3. Przepraszam. Skopiowałem z forum Insulii post i widocznie się automatycznie zrobiło jedynie białe. Jeszcze dopowiem: zamówienia proszę składać w tym wątku.
 4. Insubis Rafineria Insulijska ropa z Insulijskich złóż. [Centra magazynowe w Los Alexos i Vox] [Konto za zakup na rachunek skarbu państwa Cesarstwa Insulii: IN881745] CENA ROPY - 1.5 secesów za 1J ropy 75 secesów za 50J ropy 150 secesów za 100J ropy 375 secesów za 250J ropy Wzór zakupu: Na terytorium Cesarstwa Insulii, IV Republiki Muratyki, Związku Winkulijskiego wysyłamy drogą lądową z Los Alexos [Westland] za pośrednictwem Westlandzkich Kolei Państwowych. Opłata za dostawę wynosi 7 secesów, proszę doliczyć je do każdego zamówienia wysyłanego do tych terytoriów. W towarach wysyłanych na terytorium Republiki Bialeńskiej, Brodrii, Wielkiego Imperium Narodu Kirańskiego i Czesnogradu wysyłamy z Vox [Voxland]. Klient jest odpowiedzialny za udostępnienie Insubis Rafineria dostawy. Klient jest zobowiązany do uzgodnienia dostawy na ww. terytoria za pośrednictwem Discorda: AleksanderNovak#0825. INSUBIS RAFINERIA ŻYCZY UDANYCH ZAKUPÓW!
 5. Błagam, bez anglicyzmów w mikronacjach! Jestem zwolennikiem nazw przedsiębiorstw w języku ojczystym, bądź przynajmniej polskim jako pomocniczym w mikronacjach, z którego da się przetłumaczyć na ojczystojęzykową nazwę... Proszę wybaczyć tą porywczość, ale my w SRW mamy swoje zwyczaje. Możemy więc przygotować stosowną umowę handlową. Jestem bardzo zadowolony z Pańskich chęci do współpracy. Wie Pan może, czy Helwetyk, planując dokończyć system gospodarczy, będzie chciał zresetować go?
 6. Poszukuję koks i rudę żelaza w dobrej cenie, płacę Secesami :3 chciałbym rozpocząć swój biznes hutniczy. Liczę na stałą współpracę!
 7. Czcigodni mieszkańcy Kontynentu Północnego, Jako wieloletni Nordatczyk pozwolę sobie zabrać głos w Komisji Założycielskiej UN. Zabieram tutaj głos również jako przedstawiciel Westlandzkiego społeczeństwa. Wartości, które podzielają Nordatczycy powinny być wartościami otwartości, demokracji, tolerancji, poszanowania praw człowieka, w tym jego godności, poszanowania dla wszelkich kultur, ludów i narodów które zamieszkują Nasz Kontynent. Powinniśmy w Naszym traktacie również zapisać bezwzględną pomoc dla nowych mikronacji na Naszym kontynencie, które oczywiście podzielają Nasze wartości, oraz być wyrozumiałym w przypadku popełnianiu początkowo przez nie błędów. Jako mieszkańcy jednego z kontynentów Pollinu, mamy nadzwyczaj niezwykłą tożsamość jeśli chodzi o Nasz Kontynent. Potwierdzają to w końcu wieloletnie próby integracji. Dla tego mam prośbę, byśmy tego nie zepsuli przez indywidualne sprzeczki.
 8. Piękne przemówienie. Schopenhauer, realowy ojciec (który nie istnieje oczywiście) erystyki byłby dumny. Wydaje mi się, że Pan Ordyński oraz Pan Ronon Dex sami się zrzekli obywatelstwa, tym samym pozwalając na rządzenie osobom, które pozostały w kraju. Jeśli się mylę, proszę mi to wytłumaczyć... Może ktoś zmusił ich do zrzeknięcia się obywatelstwa? Jakie zbrodnie, jaki zamordyzm praktykuje owy człowiek? Proszę o konkretne przykłady, obiektywne fakty, bo na prawdę nie mam zielonego pojęcia, ni widu, ni słuchu. Dodam że jestem neutralny w tym sporze, tym bardziej że nie widzę żadnego zagrożenia dla SRW, a wywiad mamy naprawdę, na najlepszym poziomie.
 9. Po otwarciu portów przez Wielką Armię Republiki, Westlandczycy zostali skierowani na liczne statki które płynęły do portów w Winkulii - Portowic Wielkich, Gryffina czy Zambezi. Przez dwa tygodnie ponad 300 tysięcy Westlandczyków przepłynęło przez ponad 350 rejsów. W Winkulii uchodźcy dostali liczną pomoc humanitarną od lokalnych władz. Uchodźcy kierujący się do statków odpływających do Winkulii.
 10. Porty zostały już otwarte? Można rozpoczynać?
 11. Naprawcie to, że widzę tylko dział Czesnogradu, a Muratyki nie widzę, natomiast gdy się wyloguję to już widać.
 12. Ja mam dowód na zoofilię jednego z panów uczestniczących w tej rozmowie.