Jump to content

Bolesław Domu Kirianóo

Members
    107
  • Last visited

• Days Won

6

Bolesław Domu Kirianóo last won the day on August 12

Bolesław Domu Kirianóo had the most liked content!

About Bolesław Domu Kirianóo

Citizen Identification Number

• CIN
    0612210014

Recent Profile Visitors

426 profile views

Bolesław Domu Kirianóo's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

• One Month Later
  • Dedicated
  • Week One Done
  • Collaborator
  • Reacting Well

Recent Badges

33

1. Bolesław był już porządnie głodny i dodatkowo zirytowany obecnością Piechoty, kiedy zawołał go Waksman. Jednak gdy zobaczył głaz, zapomniał o głodzie. Odniósł wrażenie, że gdzieś już wydział podobny głaz z podobnymi runami, ale nie mógł sobie przypomnieć gdzie. Postanowił obejść go ze wszystkim stron
  2. Mapa, przynajmniej z mojej strony jest w trakcie tworzenia. Nie będzie to jakaś imponująca sieć kolejowa, dopiero planujemy większe inwestycje, ale niedługo skończę.
  3. Na terytorium Cesarstwa Insulii, IV Republiki Muratyki, Związku Winkulijskiego wysyłamy drogą lądową z Los Alexos [Westland] za pośrednictwem Westlandzkich Kolei Państwowych. Opłata za dostawę wynosi 7 secesów, proszę doliczyć je do każdego zamówienia wysyłanego do tych terytoriów. W towarach wysyłanych na terytorium Republiki Bialeńskiej, Brodrii, Wielkiego Imperium Narodu Kirańskiego i Czesnogradu wysyłamy z Vox [Voxland]. Klient jest odpowiedzialny za udostępnienie Insubis Rafineria dostawy. Klient jest zobowiązany do uzgodnienia dostawy na ww. terytoria za pośrednictwem Discorda: AleksanderNovak#0825. INSUBIS RAFINERIA ŻYCZY UDANYCH ZAKUPÓW! Co to za dyskryminacja osób z białym motywem bruh ale może cośtam kupię
  4. Tymczasem po drugiej stronie granicy, w Kirianii, Sierżant Sprym, którego zadaniem było strzec tego akurat przejścia granicznego obserwował ze swoimi żołnierzami całą akcję. - Nieźle pojechali kuledzy Muratykanie, nie powiem. - rzekł do kompanów - Słyszałem, że w Insulii niezła inba była - dodał Nikołłaj, który niedawno wrócił znad granicy z Westlandem. - A sierżant popiera tą operację? - spytał. - Nie mi tu rozsądzać, to leży w gestii centrali w Kirian City, to JIiKM decyduje - odpowiedział dyplomatycznie Sprym. Był ciekawy jak to się dalej potoczy.
  5. Panie Waksman! Panie Ordyński! Proszę poczekać! Ja chciałem dołączyć, ale musiałem jeszcze sprawy w Kirianii pozamykać, proszę się zatrzymać
  6. Format głosowań w wyborach do parlamentu: dobrowolne zgłoszenia obywateli państw członkowskich, oczywiście personalne bez stronnictw państwowych Czy państwa kandydujące przyjmowane są na zasadzie zwykłej większości głosów przez parlament: Nie ma co wydziwiać, tak Czy administrowaniem wspólnego forum zajmuje się wyłącznie NKI czy Parlament Unijny będzie miał w tym swój głos: NKI zdecydowanie
  7. A taka mikronacja... kiedy przeniesiemy się na to forum w najbliższej przyszłości pewnie będzie nas pan widywał częściej... niedawno uruchomiliśmy skromny program kosmiczny, "Kappa"
  8. Nowoport byłby zainteresowany. Moje DC pan zna
  9. Dotacje z Rządu Czesnoradzkiej Rep. Rad na zakup żywności...?