Jump to content

Demonstracja przeciwko kalkilizmowi w Zwierzogrodzie


Recommended Posts

W Zwierzogrodzie lokalni działacze pro - demokratyczni zorganizowali dzisiaj demonstrację, która rozpoczęła się na Zwierzogrodzkim rynku. Działacze dziękowali Prezydentowi Waksmanowi za to że postawił Muratykę na nogi, wśród ludzi zgromadzonych na demonstracji było słychać takie okrzyki jak na przykład " Precz z  kalkilistycznym ustrojem", " Wiwat Prezydent Waksman". 

99493647640166432_t.jpg

Demonstrancja na Zwierzogrodzkim rynku 

Nagle z tłumu wyłonił się Hans Waffel, lokalny działacz polityczny i potomek Patriica Waffla, wszedł na mównicę, przemówił do Zwierzogrodzian :

Cytat

Drodzy obywatele biorący udział w tej demonstracji! 

Dziś zgromadziliśmy się tu, na Zwierzogrodzkim rynkua, by wziąć udział w naszej pokojowej demonstracji przeciwko kalkilizmowi, który co prawda już nie obowiązuje ale ma swoich ukrytych zwolenników. Nie tolerujemy tego co wydarzyło się w Eihenbergu, w Koribii, stoimy tu też pełni radości i pogratulowania, gratulujemy bowiem Prezydentowi Waksmanowi, za to że naszą Muratykę postawił na nogi. 

 

W tłumie ludzi słychać okrzyki "Dziękujemy", po czym ludzie zmierzają do Pałacu Prezydenckiego, by potem pójść przed budynek Sejmu, by następnie wrócić na rynek i tam zakończyć demonstrację. 

Edited by Maximilian von Stirlitz

Tymoteusz Dostojewski vel Piechota

Link to comment
Share on other sites

Tłum przeszedł do Pałacu Prezydenckiego. Do tłumu ludzi zaczęli dołączać kolejni ludzie, teren wokół zabezpieczyła policja, tłum zatrzymał się przed Pałacem Prezydenckim, który był strzeżony przez policję. 

99493647640166439.jpg

Tłum przed Pałacem Prezydenckim 

Edited by Maximilian von Stirlitz

Tymoteusz Dostojewski vel Piechota

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share