Jump to content

Nowe symbole Miasta Stołecznego

Recommended Posts

ZwierzogródLogo.png

Szanowni!

Era kalkilizmu już dawno zakończyła się w Muratyce. Stworzyliśmy republikę, która prosperuje zdecydowanie lepiej od poprzedniego ustroju. Ze względu na ten fakt postanowiłem o zmianie dotychczasowych symboli Miasta Stołecznego Zwierzogrodu, które były reliktem dawnej ery. Z flagi oraz herbu zostały usunięte krzyże kalkilistyczne. Oprócz tego poprawiono barwy - te nowe są żywsze i radośniejsze. Odzwierciedlają one idealnie samopoczucie mieszkańców miasta, którzy w zdecydowanej większości cieszą się z faktu, że mieszkają właśnie w Zwierzogrodzie. Oprócz odświeżonych symboli stworzyłem również logo miasta, która możecie zobaczyć na samej górze tego posta. Nie zwlekając, przedstawiam nową symbolikę Miasta Stołecznego:

Zwierzogród.png 

HERB

ZwierzogródNew.png

FLAGA

Serdecznie zapraszam do komentowania i zgłaszania swoich uwag. Z radością ich wysłucham 😄

Kaspar Waksman-Dëter
Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego, Mer Azymuckiej Góry
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki
Muratyka1.png

Flaga i herb są piękne. Bardzo mi się podobają. Zmiana na pewno pomoże odciąć się od dawnej federacji, która nie za bardzo wyszła. 

(-) Heinrich von Wattzau,

prezes Organizacji Food-Net,

burmistrz miasta Bazylice,

poseł na Sejm II kadencji

99527777916552149.png 99527777916552192.png

4 godziny temu, Heinrich von Wattzau napisał:

Flaga i herb są piękne. Bardzo mi się podobają. Zmiana na pewno pomoże odciąć się od dawnej federacji, która nie za bardzo wyszła. 

Bardzo dziękuję za uznanie 😄

Cóż, w teorii ZKRM miało być państwem unitarnym ale no... Wyszło jak wyszło. Z perspektywy czasu można powiedzieć, że to lepiej, że stało jak się stało.

Kaspar Waksman-Dëter
Marszałek Wielki Sejmu Muratyckiego, Mer Azymuckiej Góry
były: I Prezydent IV Republiki Muratyki
Muratyka1.png