Jump to content
Muratycka Agencja Prasowa

Grzegorz Szarak

Muratica Citizen
 • Posts

  180
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Everything posted by Grzegorz Szarak

 1. Dobrze, tylko założę konto i podam dane do przelewu (?).
 2. Możemy uiścić transakcję narracyjnie, a potem przy starcie banku dokonać faktycznej transakcji. Od razu zaznaczę, że chyba pomylił mi się kurs jorda (1 jord = 2 niestniejącePLN?).
 3. Oczywiście! Cena w katalogu to 60 tys. jordów, ale dla PSI możemy zrobić promocję. Za sztukę wyjdzie 56 tys. jordów. Oczywiście jeśli tylko PSI chce, to możemy zaprojektować i skonstruować model dedykowany.
 4. Ze względu na niezadowolenie społeczne, pojawiające się z mojej winy konflikt oraz ogólną destablilizację kraju składam rezygnację z urzędu Prezydenta IV Republiki, co za tym idzie (zgodnie z Konstytucją) do czasu wyboru nowego Prezydenta, moje dotychczasowe obowiązki przejmuje Marszałek Sejmu. /-/ Grzegorz Szarak von Hohenburg.
 5. Proszę o dodanie poddziału "Monarchia Austro - Węgierska" w dziale z ambasadami.
 6. Trochę zamieszanie się zrobiło bo odbywa się głosowanie, może lepiej zakończymy dyskuje i ew. zastanowimy się po głosowaniu
 7. Przepraszam ja nie chcę wyjść na ignoranta, ale przeciez Konstytucja głosił zupełnie inaczej. Art.33
 8. Chyba, że powołam pana Romanowa na sędziego i się sam osądzi... Miało by to nawet jakiś inspirujacy charakter, aż człowiekowi zachciewa się napisać triller...
 9. Nie jestem fanem jakiegoś terroryzowania czy demonizowania kogokolwiek i nie mam takiego zamiaru, ale sam pan Piotr przyznał się do zdrady stanu.
 10. Pan Piotr wygłosił słynne przemówienie, w którym groził naszym obywatelom... chociażby to.
 11. Na stronie głównej odnośniki do forum i miasta Zwierzogród prowadzą do starego forum. Proszę o zmianę linków. Z góry dziękuję!
 12. Przepraszam za bierność w sprawie! Zwyczajnie nie wiadomo co zrobić by było zgodnie z prawem, elegancko, bum tralala. Postaram się zaprezentować stosowne poprawki do Konstytucji.
 13. Najmocniej dziękuję! To dla mnie naprawdę wielkie wyróżnienie!
 14. Przecież sami twierdzą, że separują się od kontyntalnej części Muratyki. Nie rozumiem czemu mamy użyczać im forum.
 15. Aha no i skoro grupy wywrotowe odcinają się od centali, czy to nie oznacza, że należy odszczepić je od forum centralnego?
 16. Proszę o usunięcie wulgarnego baneru, wymierzonego przeciwko Aleksandru Novakowi /-/ Prezydent @Pracownik PSI