Jump to content
Muratycka Agencja Prasowa

Tarsycjusz Operar

Members
 • Posts

  18
 • Joined

 • Last visited

About Tarsycjusz Operar

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

DANE UŻYTKOWNIKA

ID Paszportu

Data przyjazdu

Pełne dane

Podpis

Tarsycjusz Operar's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • One Month Later
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • Dedicated
 • Collaborator

Recent Badges

8

Reputation

 1. W pierwszej kolejności Magnifikat przekazał Czesnoradowi zaległe dostawy. Natychmiast popyt został zaspokojony, i to z nadwyżką.
 2. Prezydent Ludowej Republiki Magnifikatu Tarsycjusz Operar uścisnął serdecznie dłonie przedstawicielom Republiki Socjalistycznej Czesnoradu. Bardzo nam było miło Was odwiedzić Towarzysze! Ku chwale przyjaźni magnifikacko-czesnoradzkiej!
 3. Rozmowy trwały dość długo, ale nie wyczerpująco. Pobyt zaowocował uaktualnieniem umowy handlowej między Magnifikatem a Czesnoradem. Kwestię współpracy naukowej poruszymy przy najbliższej okazji.
 4. Prezydent Tarsycjusz Operar powróciwszy z defilady zasiadł i kontynuował picie z wody ze szklanki, która była już tylko w połowie pełna.
 5. Szanowni, dziękuję za uroczystą i okazałą defiladę - widok sprzętu wojskowego, dobór muzyki i organizację. Możemy powrócić do naszych rozmów.
 6. Z uwagą słuchając hymnu Magnifikatu, Międzynarodówki i hymnu Czesnoradu patrzył się w dal. Następnie pozdrowił uczestników defilady. Potem przeszedł na mównicę, gdzie rozpoczął przemowę: Towarzysze, Obywatele Czesnoradu, Dziękuję za zaproszenie i przyjęcie nas. Pozdrawiam Was w pierwszym dniu naszego pobytu w Republice Socjalistycznej Czesnoradu. Jesteśmy wdzięczni za solidarność Czesnoradu z Magnifikatem w obliczu nacierających imperialistycznych sił – czy to w formie jednoosobowej czy zbiorowej. Wszelka agresja, przemoc i wulgaryzmy są nam obce. Widząc niedawną manifestację pokojową w czasie naszej rozmowy mogę śmiało powiedzieć o rosnącym poparciu dla naszej sprawy. Dzisiaj mikroświatowi potrzeba dobroci, by niepokój zwyciężyć i zło! Niech to wezwanie szczególnie potrzebne w bieżących sprawach przyświeca nam w patriotycznym budownictwie socjalistycznym. Niech żyje przyjaźń między Ludową Republiką Magnifikatu a Republiką Socjalistyczną Czesnoradu! Niech żyje współpraca między Partią Robotniczą Magnifikatu a Komunistyczną Partią Czesnoradu!
 7. Mówię właśnie o tej umowie. Opóźnienia związane z napiętą sytuacja międzynarodową zostaną ustabilizowaniu przesłane do Czesnoradu z uzupełnieniem poprzednich dostaw. Myślę, że to dobry czas na przeprowadzenie defilady. Pójdźmy.
 8. Prezydent Tarsycjusz Operar słysząc okrzyki rzekł: Towarzysze, co to? Manifestacja? Przejęty wstał z krzesła. Prezydent Tarsycjusz Operar z wdzięcznością i radością ducha spojrzał na wiwatujący tłum. Pomachał do manifestujących. Gestem przywołał tow. Adama, po czym rzekł do zebranych na sali: No, Towarzysze. Zaprawdę sprawiedliwi ludzie gromadzą się wokół nas. Obyście byli zawsze otoczeni taką dobrocią.
 9. Moi Drodzy Towarzysze, myślę, że jawność naszych rozmów nie pozwala na podejmowanie i precyzowanie takich dzieł. Proponuję pozostać przy dotychczasowej umowie handlowej. W momencie rozważań nad kolejną współpracą musimy poczekać aż sytuacja międzymikronacyjna się ustabilizuje - rzecz jasna. Również jasne dla nas jest dalsze rozwijanie naszych relacji gospodarczych w obszarach, w których Ludowa Republika Magnifikatu się specjalizuje.
 10. Uśmiechnąwszy się powiedział: Szanowny tow. Adamie, dziękuję za Twoją troskę o mnie. Wszak wiadomo, że każdy obywatel pracujący ma takie same przywileje, prawa i obowiązki bez względu na pełniony urząd.
 11. Drogi Towarzyszu, okazały budynek. Sięga bo butelkę z wodą i nalewa sobie do szklanki. Wobec tej sytuacji tow. Adam szeroko otworzył oczy. Biorąc łyk krystalicznej wody rozgląda się umiejętnie po pomieszczeniu. Skończywszy pić rzekł: Towarzyszu, wiecie jak jest.