Jump to content

Robert Drenin

Czesnorad Citizen
 • Posts

  319
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Robert Drenin last won the day on June 15

Robert Drenin had the most liked content!

2 Followers

About Robert Drenin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Robert Drenin's Achievements

Rising Star

Rising Star (9/14)

 • One Month Later
 • Reacting Well
 • Collaborator
 • Week One Done
 • Dedicated

Recent Badges

28

Reputation

 1. Może być to bardzo dobry pomysł. Na pewno w jakimś stopniu odciąży mnie z sporządzania całej podstawy programowej. To więcej szczegółów będę mógł jutro podać (mogę przez forum, jak i przez discorda).
 2. Dzisiaj został również podpisany Traktat o wzajemnych stosunkach dyplomatycznych między Republiką Socjalistyczną Czesnoradu, a Wielkim Imperium Narodu Kiriańskiego.
 3. Ciekawe, to najwyraźniej RKL musi w najbliższym terminie ogarnąć egzaminy i podstawę programową w szkołach podstawowych.
 4. To możliwe, że będę. Jednakże może być tak, że w pewnym momencie będę musiał opuścić koronację.
 5. W sumie to bardzo zależy od tego, jak bardzo Towarzysz chciałby podpisać Traktat. Towarzysz Molotin powinien być obecny za mniej niż pół godziny. Z kolei ja jeszcze będę dostępny do 20:00. Więc to zależy już od tego, czy traktat ma podpisać Przewodniczący, czy może mam go zastąpić.
 6. Dzisiaj został podpisany Traktat o wzajemnych stosunkach dyplomatycznych między Republiką Socjalistyczną Czesnoradu, a Królestwem Hawilandu.
 7. Wydaje mnie się, że wszystko załatwimy na discordzie.
 8. Możliwe, że będę, jednakże to zależy o której będzie, a to dlatego, że mnie nie będzie od pewnej godziny.
 9. Szczerze, to w Czesnoradzie brakuje w ogóle niektórych artykułów, jednakże Komisariat Planowania Gospodarczego pracuje pełną parą (stąd II Plan Trzymiesięczny). Jest to spowodowane tym, że Czesnorad budujemy w sumie od samych podstaw, stąd można zobaczyć jeszcze w menu i w sklepach wyroby z trawy. Jednakże to taki trochę urok Czesnoradu. Jednakże nie licząc tego, że jest to dla mieszkańców Czesnoradu, to urzędem służącym do skarg, ale również składania petycji jest Tymczasowy Podkomisariat Głosu Ludu. Obywatele tam mogą skłaszać skargi, które Rada Komisarzy Ludowych rozpatruje w celu potencjalnych zmian w kraju. Jednakże można tam też pisać petycje, gdyby niektórzy obywatele mieli plan na państwo. Mogą wtedy podzielić się swoimi planami, bądź poprawić działanie kraju. Największymi ośrodkami w Czesnoradzie na dzień dzisiejszy to Nowańsk i Sarmow. Nowańsk ma wiele przemysłu, jednakże mamy też niektóre atrakcje. Przykładowo można odwiedzić największy park w Czesnoradzie - Ludowy Park im. Czynu Rewolucyjnego. Mamy też Państwowy Hotel Rządowy, ale to tak z miejsc do postoju. Można też w Nowańsku pójść nad Jezioro Naftowe. Z kolei Sarmow, który jest na południu od Nowańska (można dojechać koleją) jest miastem bardziej turystycznym. Można pójść nad Morze Wurstlandzkie, ale również zwiedzić Park Rozrywki w Sarmowiej. W Sarmowie również jest bar i też hotel. W Sarmowie też mieści się na razie największy port w Czesnoradzie. Tak to większość kraju póki co nie jest zelektryfikowana i składa się z wsi. Toteż Czesnorad jest na razie krajem agrarnym.
 10. Szczerze, to w Czesnoradzie już początku edukacji rozpoczęliśmy i ogólnie podział na razie jest bardzo prosty. Są szkoły podstawowe, po czym uzyskuje się tytuł zawodowy ogólny (własny wymyślaliśmy). Jest to po to, gdyż stwierdziliśmy, iż po Podstawówce już będzie można pracować. Po podstawówce jest dobrowolna Szkoła średnia. Akurat ona podziału nie ma. Są jedynie profile, gdzie po profilach ścisłych zdobywa się tytuł Technika, a po profilach ścisłych Smirdora (również tytuł wymyślany przez nas). Warto zaznaczyć, iż jedna klasa w podstawówce trwa dwa tygodnie i są tylko cztery klasy (bo my akurat dla czasu nie roleplayowego ustalaliśmy, jak również klasy). Szkoły wyższych jeszcze nie tworzyłem ustawowo, jednakże mam w planach stworzyć Uniwersytety i Politechniki. Z kolei jeśli chodzi o szkoły, to chcieliśmy, aby jak był na forum wgląd do jak największej liczby budynków, dlatego też logicznie ujmując, w kraju raczej jednej szkoły nie byłoby, dlatego też w Podziale Administracyjnym w Nowańsku jest poddział "Szkoły Podstawowe w Nowańsku" i tam są zdjęcia każdych szkół w Nowańsku i do nich ogólne jest odniesienie (program jest taki sam w każdej szkole). Więc po prostu w poddziale wspomnianym przeze mnie już będzie możliwość zdania egzaminów (można pominąć naukę i od razu pisać egzaminy), ale będzie można również się uczyć w wymienionym wcześniej przeze mnie czasie. Jedyne co trzeba jeszcze, to potencjalnych nauczycieli i muszę jeszcze skończyć egzamin z polskiego (co dla mnie jest trochę katorgą, gdyż nie ukrywam, że humanistą nie jestem).
 11. Kończy konsumpcję. Tak tak, już. Proszę. Podaje naczynia. Zdrastwujtie Towarzyszu! Jak najbardziej proszę usiąść. Z pewnością kelner coś poda. A tak z ciekawości. Co Towarzysza sprowadza do nas i dokąd to Towarzysz również podąża?