Jump to content

Włodzimierz Molotin

Czesnorad Citizen
 • Posts

  875
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Włodzimierz Molotin last won the day on October 2

Włodzimierz Molotin had the most liked content!

2 Followers

About Włodzimierz Molotin

Recent Profile Visitors

452 profile views

DANE UŻYTKOWNIKA

ID Paszportu

Data przyjazdu

Pełne dane

Podpis

Włodzimierz Molotin's Achievements

Experienced

Experienced (11/14)

 • Very Popular
 • Posting Machine
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Dedicated

Recent Badges

115

Reputation

 1. Towarzysze, KPG zaakceptował projekt utworzenia w Nowańsku pierwszych w kraju zakładów produkujących takniny. Projekt ten z pewnością pchnie nasz naród ku dobrobytu i lepszemu życiu. Obecnie nie znamy zbyt wielu szczegółów tego projektu, lecz Komisarzy Planowania Gospodarczego zapewnia o opublikowaniu za niedługo nowych informacji.
 2. Towarzysze, @Obywatel Czesnoradu! W naszym sklepie motoryzacyjnym znalazł się nowy pojazd. Ten cud inżynierii to NAZ-03, wyprzedza on pod każdym względem swoich poprzedników i jest już dostępny za jedyne 4200 CZB!
 3. Tylko tyle kupuje towarzysz @Jurij Kotov?
 4. No tak, miejsc nam nie brakuje więc sądzę że jeżeli produkcja z takiej farmy będzie za mała to wybudujemy ich więcej.
 5. No ja w planach miałem zwykłe farmy i hodowle, aby zwierzątka miały gdzie pobiegać i żyć w normalnych warunkach.
 6. No nie wiem, możemy część taką zrobić i część taką, pamiętajmy że zwierzęta to też istoty żywe.
 7. Dziękuje Towarzyszu Dreninie... A więc, stoimy tu dziś przed wielką elektrownią atomową. Dziać się w niej będą różne trudne do zrozumienia nam rzeczy o których mówił już mój przedmówca. Dawać będzie ona nam prąd elektryczny i to jest najważniejsze, lecz mieliśmy już elektrownię węglową, mogą powiedzieć niektórzy. Ależ oczywiście elektrownia węglowa dawała nam prąd, lecz jej maksymalna produkcja nie równała się nawet z 10% produkcji tego tu budynku. A w dodatku uran nie będzie wytwarzał przy rozszczepianiu szkodliwych gazów. Jest to wielki krok w nauce i architekturze naszego narodu. Potrafimy wspólnym okiem idei spojrzeć w przyszłość z myślą ekologii i braku zanieczyszczeń przy produkcji tak podstawowej dla nas rzeczy jak prąd. W odróżnieniu od zagranicznych narodów kapitalistycznych, ludowa władza Czesnoradu myśli o przyszłości. Wszystkie kroki jakie na co dzień stawia nasz naród mają nieść nas w bezpieczną, zdrową i molotinistyczną przyszłość. Zapewniam was Towarzysze, że naszym celem jest jedynie wspólna przyszłość wśród równości proletariatu. Nie jesteśmy zaćmieni wizją wiecznego wzbogacania się i podnoszenia majątku jednostki. Jesteśmy jedynie zaślepieni ideałom niosącym ze sobą równość i wolność robotników i chłopów. Wspólną pracą działać musimy dla dobra naszego narodu i idei, których jesteśmy wiernymi uczniami i członkami wielkiej równej proletariackiej rodziny, dla której najważniejsza jest wolna i bezpieczna przyszłość! Taki budynek jak ten nie jest niczym wielkim dla nas, jest jedynie jednym z symbolów naszego rozwoju i współpracy! Wszyscy jesteśmy w stanie stanąć i działać przy budowie nowego jutra! Jesteśmy wielkimi budowniczymi socjalizmu, komunizmu i molotinizmu! Niech żyje Czesnorad! Niech żyje lud robotniczy! Niech żyje molotinizm! Niech żyje ludowa władza Czesnoradu! Niech żyje wolne i bezpieczne jutro!
 8. Komisariat Planowania Gospodarczego zamawia od zakładu NAZ 70 sztuk pojazdów NAZ-03, pod numerem: 021222-03.
 9. Obywatele naszej ojczyzny! Dnia dzisiejszego oficjalnie ukończono budynek elektrowni. Może produkować ona już prąd dla stolicy i nie tylko. Przed uruchomieniem reaktora odbędzie się oficjalne otwarcie elektrowni.
 10. No to wiem, ale to możemy takie wielkie hodowle masowe zrobić w jakimś miasteczku w okolicy Nowańska.
 11. No tak, ale jak mówiłem to przy stolicy najlepiej. Żeby za daleko nie było do nas.
 12. O, świnie i kury. To świetnie, to jak już skończą elektrownie to chyba gdzieś niedaleko nowańska będzie trzeba otworzyć hodowle tych świń i kur.