Jump to content

Joahim von Ribertrop

Members
 • Posts

  37
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Joahim von Ribertrop last won the day on October 30 2021

Joahim von Ribertrop had the most liked content!

About Joahim von Ribertrop

Citizen Identification Number

 • CIN
  1412210018

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

DANE UŻYTKOWNIKA

ID Paszportu

2

Data przyjazdu

Pełne dane

Podpis

Joahim von Ribertrop's Achievements

Explorer

Explorer (4/14)

 • Collaborator
 • One Month Later
 • Reacting Well
 • Conversation Starter
 • Dedicated

Recent Badges

16

Reputation

 1. W sumie skoro jeszcze można kraść proponować nazwy, to proponuję żeby Tenes otrzymał nazwę Rom (od Roma - łacińskiej nazwy Bardzo Ważnego Miasta Na Voximie), a dla Seaborgu proponuję nazwę Montser, na cześć Apolinarego Montserrata. A tak w ogóle to https://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=907&t=28812#p317493 (Polecam, jak najbardziej związane z tematem).
 2. Sprawdziłem. Tokugawa to po japońskiemu 徳川, czyli... Tokugawa! (A przynajmniej tak podaje Jakże Wspaniały Tłumacz Google. Ale raczej niezbyt wierzę, żeby ktoś inny powiedział coś innego na ten temat.)
 3. Brodria może być? Chyba gdzieś ktoś coś takiego miał... Musiałbym sprawdzić Micropedię. Cypr jest na Vaarlandzie. Galli ci u nas dostatek: mamy Francję na Vaarlandzie, była Francja w Morenice, swego czasu w Voxlandzie jeden region nazywał się Galia... Moim zdaniem może zostać. Było kiedyś takie coś jak Cesarstwo Tokugawy na Nordacie, miało kulturę Japońską... Może przyjmijmy że w naszym świecie Nihon oznacza Tokugawa?
 4. Ale wy obaj pierdolicie głupoty. Prawda jest jak widać gdzieś pośrodku - to był ni to wyrób armijny Południowców, ni to ludy Novakistyczne... A my mamy utajnione dowody że real tak naprawdę istnieje. Dajcie nam swoje, a my wam damy nasze.
 5. I tępym nieukom mówimy [WON]! Waksman! Tocz ja Kucyka na oczy nie widziałem! Ten Kucyk z Kucełgradu tego z 2020 to bardziej mój klon niż ja jego XDDDDDDDDDDDDDDDDD
 6. "tworzy Gigantyczne Szpilki" Z jakiegoś powodu pomyślałem zaraz o Królowej z Deltaruiny XD Jako że gdy ostatnim razem rzuciłem dowcip z Deltaruiny to się adresat spruł (zgadnijcie z jakiego był kraju) to zaznaczam, że jest to tylko niezbyt śmieszny żart i nie mam nic ani do autora tej jakże wspaniałej karcianki czy osoby z tejże karty.
 7. Jak wy żeście się o tym dowiedzieli... To znaczy, proszę odszczekać te kłamliwe kłamstwa!
 8. Co pyszczyć, co pyszczyć? Nie ważne czy było, jest czy będzie pusto, własne zdanie może mieć każdy! A to że je wyraża teraz? No jest jak jest.
 9. Sporo tego DRZEWNA na tej Azymutii. To co, podbijamy kontynent rolnictwem i produkcją DRZEWNA?
 10. Pomysł herbu na którym są symbole nawiązujące do historii Wyspy to wspaniały pomysł! Tylko to trzeba zrobić z głową, a nie jak obecny herb Westlandu (tak uważam go za brzydki i co mi zrobicie?).
 11. Dzień dobry, ja bym się chciał do Partii zapisać.
 12. Ogólnie to tutaj mam takie wrażenie (przepraszam jeśli się mylę) że bardziej chodzi o to, żeby linie z kontynentu nie łączyły się z liniami Wyspy niż o to by MKP nie zarządzało infrastrukturą kolejową Azymutii. W końcu dalej w tym zdaniu Piotr pisze: Więc chyba chodzi o komunikację Wyspa - Kontynent.
 13. Ja Prezydenta popieram w tej części pt. "mogłeś robić a nie robiłeś", ale nie do końca się zgadzam z częścią "dlatego teraz polazł won". Jednak Muratyka to demokracja, więc Novak może sobie pomarudzić. Ale serio Novak, weź odpuść. Masz cały Westland do zabawy, więc już im zostaw tą Wyspę.
 14. No i very good. No jakąś część wyspy na pewno Westlandczycy znaczą, w końcu to jest około 600 000 ludzi. No ale rzeczywiście nie będzie to większość. Dziękuję za odpowiedź.