Jump to content
Muratycka Agencja Prasowa

Jüri Aaslaid

Members
 • Posts

  13
 • Joined

 • Last visited

About Jüri Aaslaid

Citizen Identification Number

 • CIN
  0312210011

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

DANE UŻYTKOWNIKA

ID Paszportu

Data przyjazdu

Pełne dane

Podpis

Jüri Aaslaid's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • One Month Later
 • Week One Done
 • Dedicated
 • Collaborator
 • Reacting Well

Recent Badges

11

Reputation

 1. Witam wszystkich! Dzisiejsze wydanie poświęcimy coraz szybciej rozprzestrzeniającej plotce na temat chęci supergwiazdy sceny muzycznej - Zary Larsson. W ostatnim wywiadzie wspominała ona o chęci uczestnictwa w konkursie który dopiero - jak sama to uznała "raczkuje". Wszyscy wiemy, że najprawdopodobniej artystka miała na myśli Nordavison Song Contest. Wspomniała również że zamierza startować pod flagą gospodarza konkursu - "Nie mogę za dużo mówić o całym moim projekcie, ani samym konkursie do którego chcę przystąpić, aczkolwiek jestem pewna że zgłoszę swoją propozycje na konkurs" odpowiada Zara. Nie wiadomo czy utwór który zamierza wysłać artystka już znajduje się na platformach streamingowych, czy też będzie to zupełnie nowa piosenka specjalnie przygotowana na NSC.
 2. Moim zdaniem dwie kategorię to bardzo dobry pomysł na urozmaicenie konkursu. W ten sposób Nordavizja może przykuć większą uwagę dla całej społeczności, w porównaniu gdyby miały tylko startować najnowsze wydania utworów. Z chęcią zaproszę do współpracy, myślę że to będzie dość rozbudowany konkurs, więc im więcej rąk do pracy tym lepiej :3
 3. No nie powiem, odznaczenia wyszyły mega profesjonalnie, nie mogę się doczekać by zobaczyć ordery cywilne :3
 4. Miło mi was powitać na nowo utworzonym kanale telewizyjnym Broadcast and Television Muratica. Będzie to kanał poświęcony newsom ze sfery muzycznej. W dzisiejszym wydaniu wspomnę o idei która zrodziła się w naszym państwie. Jest to pomysł na utworzenie rywalizacji muzycznej obejmującej cały kontynent. Konkurs ma obejmować cały kontynent i zwać się "Nordavision Song Contest". NSC ma wyłonić najlepszą piosenkę Nordaty spośród wszystkich krajów biorących udział. Według informacji z zamieszczonego regulaminu konkursu, będą dwie osobne kategorie dla utworów sprzed roku 2018 oraz dla kompozycji po roku 2018. NSC jest dopiero w fazie projektu i zbierania zainteresowania rywalizacji wśród innych krajów kontynentu. Czy pomysł przejdzie? Okaże się to zapewne w najbliższym czasie.
 5. Regulamin Nordavision Song Contest 1. Konkurs Nordavision Song Contest, niżej wspominany skrótem NSC jest konkursem apolitycznym. 2. Kraje mogą wybierać swoich reprezentantów oraz utwory w dowolny sposób. (Krajowe preselekcje, wybór wewnętrzny) 3. Na konkurs każdy kraj wysyła po dwie piosenki do dwóch osobnych kategorii. Pierwszą z nich są piosenki do roku 2018, druga kategoria to utwory od 2018 roku wzwyż. 4. Utwory nie mogą przekraczać 4 minut. 5. Konkurs dzielimy na dwie osobne kategorie muzyczne które są osobno punktowane prze narodowe Jury oraz telewidzów. 6. Każdy kraj z Nordaty ma możliwość zgłoszenia się do konkursu, z określonym przez organizatora wyprzedzeniem przed datą finału. 7. W razie nieogłoszenia reprezentanta do podanej daty, kraj zostaje usunięty z listy uczestników aktualnej edycji. 8. Każdy kraj ma obowiązek oddać głos poprzez ustalone przez dany kraj jury punkty najpóźniej dzień przed finałem. 9. Punktacja narodowego Jury wygląda następująco: 10,13,15 dla trzech innych państw. 10. Telewidzowie również będą mieli możliwość oddania głosu, bez możliwości głosowania na własny kraj. 11. Duel jest ostatnią częścią konkursu między faworytami obu kategorii. 12. Zwycięzca Duelu jest zarazem zwycięzcą całego konkursu. 13. Kraj który wygrywa NSC w danej edycji zostaje przypisany jako organizator w następnej odsłonie konkursu. 14. Organizator wspomaga kraj który zajmuje się bieżącą edycją. Składam propozycję takiego regulaminu, co o nim sądzicie?
 6. Nasze chomiczki nie znalazły w bazie żadnego opisu tej instytucji, a szkoda...
 7. Teraz pojawia się pytanie, jaki jest nasz target muzyczny? celujemy w nowości(piosenki z okresu do dwóch,trzech lat), czy chcemy mieć więcej możliwości w jeżeli chodzi o muzykę?
 8. Jak najbardziej, pomoc się przyda, w szczególności z zaproszeniem reszty krajów do uczestnictwa w Nordawizji, resztę dam radę ogarnąć sam. Myślę że również za niedługo pojawi się przykładowy regulamin konkursu.
 9. Witajcie. Mam pomysł na utworzenie konkursu piosenki "Nordavision Song Contest", w skrócie Nordawizji. Każdy kraj z naszego kontynentu miałby możliwość zgłoszenia utworu. Pierwsza edycja odbyłaby się w stolicy Muratyki, Zwierzogrodzie. Regulamin konkursu jeszcze nie jest ogłoszony, aczkolwiek co myślicie o takiej idei?
 10. Mógłbym spróbować zająć się międzynarodowym konkursem naszego kontynentu, myślę że nie powinno być problemu z zainteresowaniem innych państw.
 11. Bardzo chętnie zająłbym się koordynacją z Our Song, byłaby to dla mnie idealna pozycja. Nad konkursem zdążyłem się już zastanowić, myślę że byłaby to nazwa "Muratyka Decides", ale jeszcze nie jest to ostateczna nazwa.
 12. Tak, byłaby ona na skalę całego terytorium kraju. Wybralibyśmy w ten sposób najlepszą piosenkę na dany okres czasu oraz reprezentanta na "Our Sound".
 13. Witam Jestem Jüri Aaslaid, bardzo miło mi zostać mieszkańcem Muratyki. Interesuję się dziennikarstwem oraz muzką. Mam plan założyć swoją stację radiowo-telewizyjną oraz utworzyć narodowy konkurs piosenki.