Jump to content
 • Witaj w Artykułach! W tej sekcji dodasz i przeczytasz artykuły publikowane przez użytkowników zarejestrowanych na forum. Jeśli chcesz dodać kategorię, np. swojej gazety - udaj się z prośbą do wątku Wniósk i Prośbów w dziale Państwowych Służb Informatycznych!

 • Plan "Zero" - Czego potrzeba WAR ?

  Albert Fryderyk de Espada
  • 121 views

   Share

  Drodzy obywatele i mieszkańcy Republiki.

  Zdaję sobie sprawę że wielu z was może nie brać moich słów na temat WAR na poważnie patrząc na moją osobę przez pryzmat mojej rezygnacji z urzędu Horenkomencanta WAR, rezygnacji która na dłuższą metę nie wprowadziła nic więcej niż tylko więcej problemów nad całą Wielką Armią Republiki. 

  Dziś zwracam się jednak do was jako kandydat na zaszczytną posadę Prezydenta IV Republiki Muratyki i pragnę przedstawić nowy plan rozwoju WAR, wielu pewnie uzna że nie powinienem się już o tym więcej nie wypowiadać ale niestety stan w jakim pozostawiłem WAR woła co najmniej o pomstę do nieba. Dziś chcę podjąć próbę naprawienia tego czego nie udało mi się zbudować.

  Plan Zero, enigmatyczna nazwa?, ukryte głębsze znacznie? jakaś metafora? Odpowiedź jest znacznie prostsza niż może się wydawać a przez to będzie ona odebrana przez wielu jako gwałtowna. 

  Napiszemy struktury WAR od zera, wszystko co obecnie się tam znajduje trafi do archiwum w celu zwolnienia miejsca dla ujednoliconego systemu gdzie nie będzie istniało tak jak na przykład teraz sześć różnych opisów tej samej formacji Marynarki Wojennej. Zarówno wątek z organizacją floty pana @Michaił Pawłow jak i mój opisują dokładnie tą samą formację, po czym można to poznać? To bardzo proste, Muratyka nigdy nie miała więcej niż 1 lotniskowiec, Hermes to jedyny lotniskowiec który posiada WAR po tym jak przejęło go od Sił Zbrojnych Koribi, więc dlaczego w spisie figurują nagle dwa. Nie wspominam już że WAR nie ma nawet wykazu uzbrojenia jakim dysponuje. Nasza armia jest niezadbana, przestarzała i potrzebuje reform.

  Przez brak nadzoru nad WAR ze strony byłego prezydenta po moim odejściu powstał tam wręcz nieopisany bałagan który teraz usilnie będę chciał naprawić. 

  Teraz pora na kilka słów sprostowania, przeniesienie do archiwum wszystkich wątków z WAR wcale nie oznacza że rola jaką odegrał pan @Piotr Romanow i pan @Michaił Pawłow zostanie kompletnie zapomniana i wyrzucona do kosza. Schemat opisu formacji wojskowych stosowany przez nich jest jak najbardziej poprawny i w dalszym stopniu chcę aby WAR z niego korzystało. Mi chodzi jedynie o uporządkowanie tego bałaganu jaki tam powstał.

  Tak jak wcześniej wspomniałem plan prosty ale i gwałtowny ale jest to w moim odczuciu konieczne by nasza armia przestała być pośmiewiskiem i zlepkiem nieładu w każdej prawie możliwej postaci.

   

  • Like 1
   Share


  User Feedback

  Recommended Comments

  There are no comments to display.  Create an account or sign in to comment

  You need to be a member in order to leave a comment

  Create an account

  Sign up for a new account in our community. It's easy!

  Register a new account

  Sign in

  Already have an account? Sign in here.

  Sign In Now