Jump to content
Muratycka Agencja Prasowa
 • Witaj w Artykułach! W tej sekcji dodasz i przeczytasz artykuły publikowane przez użytkowników zarejestrowanych na forum. Jeśli chcesz dodać kategorię, np. swojej gazety - udaj się z prośbą do wątku Wniósk i Prośbów w dziale Państwowych Służb Informatycznych!

 • Broadcasting and Television Muratica


  2 articles in this category

  1. Czy międzynarodowa gwiazda wystąpi na Nordawizji?

   Witam wszystkich! Dzisiejsze wydanie poświęcimy coraz szybciej rozprzestrzeniającej plotce na temat chęci supergwiazdy sceny muzycznej - Zary Larsson.
   W ostatnim wywiadzie wspominała ona o chęci uczestnictwa w konkursie który dopiero - jak sama to uznała "raczkuje". Wszyscy wiemy, że najprawdopodobniej artystka miała na myśli Nordavison Song Contest. Wspomniała również że zamierza startować pod flagą gospodarza konkursu - "Nie mogę za dużo mówić o całym moim projekcie, ani samym konkursie do którego chcę przystąpić, aczkolwiek jestem pewna że zgłoszę swoją propozycje na konkurs" odpowiada Zara. Nie wiadomo czy utwór który zamierza wysłać artystka już znajduje się na platformach streamingowych, czy też będzie to zupełnie nowa piosenka specjalnie przygotowana na NSC.

   0 comments
   190 views
  2. Nordawizja

   Miło mi was powitać na nowo utworzonym kanale telewizyjnym Broadcast and Television Muratica. Będzie to kanał poświęcony newsom ze sfery muzycznej.
   W dzisiejszym wydaniu wspomnę o idei która zrodziła się w naszym państwie. Jest to pomysł na utworzenie rywalizacji muzycznej obejmującej cały kontynent. Konkurs ma obejmować cały kontynent i zwać się "Nordavision Song Contest". NSC ma wyłonić najlepszą piosenkę Nordaty spośród wszystkich krajów biorących udział. Według informacji z zamieszczonego regulaminu konkursu, będą dwie osobne kategorie dla utworów sprzed roku 2018 oraz dla kompozycji po roku 2018. NSC jest dopiero w fazie projektu i zbierania zainteresowania rywalizacji wśród innych krajów kontynentu. Czy pomysł przejdzie? Okaże się to zapewne w najbliższym czasie.

   1 comment
   193 views